Група C Огляд 1-го ігрового дня

FINA кубок світу

2022-11-22

Eddy Cheung

Чемпіонат світу з футболу 2022 нарешті розпочався і вже подарував нам кілька справді пам’ятних матчів!

Група C Огляд 1-го ігрового дня

Тепер, коли групи A і B завершили свій перший ігровий день, настав час для групи C розпочати свою кампанію на чемпіонаті світу у вівторок, 22 листопада, двома цікавими іграми.

Група з високим рівнем конкуренції, яка може піднести чимало сюрпризів, має багато чого переварити з поєдинків першого раунду.

Аргентина проти Саудівської Аравії

Аргентина, яка вважається однією з найулюбленіших команд, щоб взяти кубок додому, дебютує на чемпіонаті світу проти однієї з команд з найнижчим рейтингом у змаганні – Саудівської Аравії.

Чи зможе Мессі виграти чемпіонат світу?

На чолі з яскравим Ліонелем Мессі, який, як очікується, стане його лебединою піснею на чемпіонаті світу, Аргентина вийшла на цей турнір завдяки вражаючій трирічній серії без поразок.

Хоча їх стартовий склад може не рясніти такою кількістю миттєво впізнаваних суперзірок, як в інших турнірах, Аргентина виступає на цьому Кубку з чимось набагато кращим, ніж це: добре структурованою, згуртованою командою, яка може похвалитися чудовим розумінням і синергією на крок.

Ну, це й Ліонель Мессі у найкращій формі, який прагне отримати трофей як ніколи.

На іншому кінці поля збірна Саудівської Аравії не досягла особливих успіхів у жодній зі своїх попередніх кампаній на ЧМ. Здійснюючи свою шосту появу на Фінал чемпіонату світу, Саудівська Аравія лише один раз потрапила до 1/8 фіналу, у 1994 році.

Окрім невражаючої історії на цьому турнірі, 51-ша країна світу не прибуває на цей турнір у своїй найкращій формі. Вигравши лише 2 з останніх 10 ігор і забивши лише 4 рази, вони, схоже, навряд чи становлять загрозу для команди «Альбіселесте» з гарячою формою та великими амбіціями.

За коефіцієнтом 1,16 ставка на пряму перемогу Аргентини невелика, але «Більше 2,5/обидві команди забивають – Ні» за коефіцієнтом 3,0 здається нам дуже спокусливим.

Мексика проти Польщі

У той час як багато хто очікує, що Аргентина зможе кваліфікуватися до наступного раунду змагань, друге місце в 1/8 фіналу залишається невизначеним. 

Оскільки ніхто насправді не розраховує на вихід Саудівської Аравії, це робить матч між Мексикою та Польщею абсолютно вирішальним для прагнення обох команд пройти вперед до наступного раунду.

Історія проти сучасності

Ель Трі виступає на цьому чемпіонаті світу більш досвідченим з обох боків, пройшовши кваліфікацію на останні 8 змагань поспіль, включаючи цей. Вони просувалися до 1/8 фіналу в усіх 7 попередніх випадках, але виявили, що неможливо просунутися далі.

Хоча історія Мексики в 21-му столітті, безумовно, затьмарює історію Польщі, яка не проходила далі групового етапу з Мексики в 1986 році, здається, що Польща виступає в цьому змаганні в сильнішій формі, ніж їхні північноамериканські суперники.

Хоча може бути важко відокремити обидві сторони, оскільки коефіцієнт на перемогу Мексики лише трохи на користь 2,68, обидві команди заб’ють за 2,03, здається, що ставку варто розглянути.

Команда «Ацтеків» мала проблеми з захистом у своїх останніх іграх, і з огляду на те, що талісманський форвард збірної Польщі Роберт Левандовскі прийшов у гарячій формі та намагався позбутися свого прокляття чемпіонату світу, не було б дивним побачити, як він забив свій перший гол. у змаганнях у цьому матчі з коефіцієнтом 5 у Betsson.

Останні новини

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту
2023-08-29

CyberBet пропонує чудові пропозиції для любителів спорту

Новини