Betsson Огляд букмекера 2024 - Responsible Gaming

BetssonResponsible Gambling
CASINORANK
7.92/10
БонусДо 125 євро
Надійний
Перевірений
Безпечний
Betsson is not available in your country. Please try:
Responsible Gaming

Responsible Gaming

Лише деякі люди можуть зробити кар'єру професійного гравця. Це не слід розглядати як джерело доходу для багатьох людей. Єдиний ризик з грошима полягає в тому, що ви можете дозволити собі програти. Ніколи не грайте в азартні ігри з грошима, які вам потрібні на оренду, рахунки, їжу чи інші необхідні речі.

Проблеми з азартними іграми часто виникають через людей, які очікують або вимагають виграшу. Вони можуть розчаруватися або занепокоїтися, коли програють, і ризикують отримати ще більше грошей, щоб відшкодувати свої втрати. Це може викликати жахливу ланцюгову реакцію, яка швидко вийде з-під контролю.

Грайте відповідально

У вас значно менше шансів потрапити в ту саму пастку, якщо ви очікуєте програшу. Азартні ігри можуть приносити задоволення, навіть якщо ви програєте, якщо ви повністю готові до своїх програшів і не проти витратити гроші, щоб розважитися. Коли ви очікуєте програшу, виграти набагато приємніше.

Встановлення меж для себе – перший крок до цього безпечно грати в азартні ігри. Перш ніж грати, вирішіть, скільки ви можете дозволити собі програти. Все закінчилося, коли його не стало! Якщо ви виграєте, вітаємо; тим не менш, не засмучуйтеся, якщо ваша удача не продовжиться.

Коли ви граєте в азартні ігри, також легко втратити відчуття часу. Встановіть таймер або будильник, а коли таймер спрацює, вийдіть. Чим довше ви граєте, тим більше грошей ви втратите. Ніколи не пропускайте роботу, щоб грати в азартні ігри, і ніколи не дозволяйте азартним іграм впливати на ваші стосунки чи сімейне життя.

Граючи в азартні ігри, не пийте та не приймайте наркотики. Ці наркотики погіршують здатність до розсудливості, а розсудливість є вашим найкращим захистом від залежності від азартних ігор.

Де шукати допомоги

Якщо ви коли-небудь відчуваєте, що втрачаєте контроль і не можете відповідально грати в азартні ігри, вам слід кинути грати. Якщо вам важко зупинитися або ви вважаєте, що у вас залежність, настав час отримати допомогу.

Не бійся підходити до когось якщо ви знаєте або вважаєте, що азартні ігри стають для вас проблемою. Немає чого соромитися, і намагатися впоратися з проблемою самостійно марно. Якщо вам незручно вирішувати свої труднощі з друзями чи родиною, консультації та окремі групи, наприклад BeGambleAware, може допомогти.

Betsafe співпрацює з ігровими інноваціями
2022-12-14

Betsafe співпрацює з ігровими інноваціями

Щоб продовжити надання платформних і керованих послуг, Gaming Innovation Group Inc. і Група Betsson домовилися про продовження довгострокового партнерства. Партнерство складається з цілого бізнесу на кількох територіях та обслуговування клієнтів. Контракт триватиме до 2025 року завдяки продовженню на три роки.

Короткий погляд у насичений 2022 рік Betsson
2022-09-21

Короткий погляд у насичений 2022 рік Betsson

Компанія Betsson, заснована в 1963 році, є однією з найбільших імен в індустрії азартних онлайн-ігор. Його існування в центрі розваг протягом понад п'яти десятиліть є свідченням того, що ця букмекерська контора постійно працює на найвищому рівні.