Melbet Огляд букмекера 2024 - FAQ

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 безкоштовних обертань
Надійний
Перевірений
Безпечний
Melbet is not available in your country. Please try:
FAQ

FAQ

Нижче наведено деякі з найпоширеніших запитань клієнтів MELbet перед тим, як зробити спортивну ставку.

Чи потрібно вам проходити KYC з MELbet?

Так, ви повинні пройти процес перевірки KYC незалежно від того, чи бажаєте ви внести депозит, зняти гроші, отримати бонусні пропозиції чи просто грати в Melbet. Альтернативи немає.

Melbet розуміє, що ви віддано дотримуєтеся правил букмекерської контори та не маєте наміру обманювати їх, доки завершите процедуру перевірки KYC.

Як я можу використати свій бонус MELbet і безкоштовні ставки?

Ви отримаєте безкоштовні ставки, приєднавшись до MELbet і беручи участь у їхніх численних акціях. Кіберспорт на MELbet дотримується тих же правил, що й інші види спорту.

Щоб використати безкоштовну ставку в рамках акції реєстрації, завершіть процес реєстрації MELbet, внесіть депозит, зробіть ставку з коефіцієнтом MELbet більше 1,4 і натисніть «використати бонусний баланс» у наступній ставці.

Чому я повинен надати співробітникам MELbet усі документи?

Ви не зобов’язані надавати команді Melbet усі свої документи, а також не зобов’язані надсилати повне зображення ваших документів. Ви можете приховати розділи, які містять інформацію, яка не потрібна MELbet.

Скільки часу займає процес KYC?

Час, який потрібен Melbet для реагування на ваш запит на перевірку, може відрізнятися. Час очікування визначається датою подання документів. Якщо ви надсилаєте їх у робочий час у будній день, ви маєте отримати відповідь протягом 24 годин, але ви повинні бути готові чекати до п’яти робочих днів.

Що станеться, якщо один із дев’яти варіантів у накопичувальній парі програє?

На жаль, усі типи накопичувальних ставок вимагають, щоб ви виграли всі варіанти ставок. MELbet надає особливий стимул для накопичувачів, який дозволяє отримати повне відшкодування, якщо ви програєте лише один вибір. Усі накопичувачі з сімома чи більше виборами є прийнятними.

Я не пам'ятаю своє ім'я користувача та пароль. Як я можу його отримати?

Щоб змінити ім’я користувача та пароль, скористайтеся опцією «Забув пароль» на панелі реєстрації. Melbet надає посилання, за яким ви можете скинути своє ім’я користувача та пароль після надання адреси електронної пошти чи номера телефону.

Чи Melbet законний і безпечний?

Сертифікації та брандмауери, які використовує Melbet, дуже ускладнюють викрадення інформації користувача. З іншого боку, користувачі, які були щасливі роками, є найкращим доказом того, що це твердження правдиве.

Нова грань ставок від Melbet
2022-06-29

Нова грань ставок від Melbet

Melbet добре відомий своїми чудовими послугами ставок на спорт. Гравці, які використовують провайдера, можуть брати участь у різноманітних доступних спортивних подіях. З моменту свого створення платформа значно розвинулася, щоб надавати своїм користувачам послуги світового класу.