Baseball Odds

Для чого специфічно ставки на бейсбол є той факт, що зазвичай рядків не так багато, як для інших видів спорту, таких як футбол чи баскетбол. Більшість онлайн-букмекерських контор, які займаються ставками на бейсбол, пропонують лише лінії грошової лінії, спред і лінії вище/нижче.

Ще одна особливість коефіцієнтів у бейсболі полягає в тому, що вони не такі різні, як для інших видів спорту, а розповсюдження майже однакові для більшості ігор.

Все про бейсбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Все про бейсбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди

Чим виділяється бейсбол інші командні види спорту полягає в тому, що немає годинника. Гра триває щонайменше дев’ять подач, якщо переможець може бути визначений у цьому фреймі. Якщо після дев’яти подач нічия, то грається додаткова подача, доки одна з команд не виграє додаткову подачу.

MLB вирішила змінити правило додаткового інінгу в 2020 році, щоб скоротити ігри, які будуть проходити в додаткові інінги, розмістивши гравця на другій базі до того, як кожна команда почне додатковий інінг.

Бейсбол — це вид спорту з найбільшою кількістю ігор регулярного сезону MLB команда проводить 162 гри в регулярному сезоні. Під час регулярного сезону команди зазвичай грають 6 ігор за 7 ночей, що робить бейсбольний розклад найдинамічнішим серед усіх видів спорту. Команди грають серії ігор із двох-чотирьох очних ігор у повсякденному темпі, а іноді навіть по дві гри на день.

Бейсбольні шанси

Жодна бейсбольна гра не може завершитися нічиєю, а це означає, що кожна команда може виграти лише два варіанти грошової лінії. Деякі бейсбольні онлайн-букмекери пропонують лінії для нічиєї в кінці регламенту, які набагато нижчі, ніж той самий сценарій у баскетболі чи Американський футбол.

Коефіцієнти ставок на те, яка команда переможе, не можуть бути такими низькими чи високими, як у футболі чи баскетболі. Враховуючи кількість ігор у сезоні та розклад, за яким дві команди день за днем грають кілька ігор одна проти одної, немає великих фаворитів чи аутсайдерів, як це може бути у футболі чи баскетболі.

Бейсбольні розвороти

Як і в будь-якому іншому командному виді спорту, бейсбольні онлайн-букмекерські букмекерські заклади пропонують ставки на спред. Загальним для бейсболу є те, що існує небагато різних розкидів, оскільки це гра з низьким рівнем очок, у якій обидві команди набирають у середньому від 5 до 8 очок. Єдині два спреди, з якими ви зіткнетеся перед зірками бейсбольного матчу, це -1,5 і -2,5.

Все про бейсбольні коефіцієнти, лінії ставок і спреди
Як робити ставки на бейсбольний спред

Як робити ставки на бейсбольний спред

Отже, якщо команді-господарю дається спред -1,5, і ви вирішуєте зробити на неї ставку, команда-господар має виграти принаймні з різницею в 2 пробіжки, щоб ваша ставка була виграшною. І навпаки, якщо ви робите ставку +1,5 на команду гостей, вона повинна або виграти гру, або програти не більше, ніж на одну спробу.

Пояснення про лінії ставок на бейсбол

У бейсболі є унікальна система підрахунку очок, яка є досить складною, якщо у вас немає друга, фанатика бейсболу, який готовий це вам пояснити. Усі букмекерські контори пропонують базові лінії ставок на бейсбол, такі як грошова лінія, спред очок і більше/менше. Але справжнє задоволення полягає в бейсбольних ставках онлайн з найкращі онлайн букмекери.

Лише деякі з них пропонують рядки щодо окремих подач і статистики гравців. Тут ви можете знайти рядки про те, чи команда заб’є пробіжку, зробить удар або досягне бази в даному інінгу.

Що стосується індивідуальних результатів гравців, існує кілька ліній для будь-якої заданої позиції або вимірного впливу, який гравець може мати на гру. Їх досить важко передбачити, але якщо вам вдасться їх виграти, відчуття, мабуть, таке, ніби ви самі зробили хоумран.

Інші лінії бейсбольних ставок, які можна знайти, — це індивідуальні загальні пробіжки кожної команди, обидві команди заб’ють певну кількість пробіжок або мають певну кількість ударів, а також перша чи остання команда, яка заб’є, команда з найрезультативніший інінг і команда, яка буде лідирувати в певний момент гри.

Як робити ставки на бейсбольний спред
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бейсбол

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бейсбол

Бейсбол, мабуть, той вид спорту, де коефіцієнти ставок у різних букмекерських конторах настільки близькі, наскільки вони можуть бути в цій галузі. В основному це стосується спреду, оскільки здебільшого він дорівнює -1,5 для фаворитів, і шанси на дані варіанти також близькі.

Коли справа доходить до загальної суми пробігів, букмекери можуть надавати різні пропозиції, але в більшості випадків не більше 0,5 пробігів. Коли справа доходить до грошова лінія, можливі розбіжності, тим більше, що наближається початок гри.

Незалежно від того, що сказано, порівнювати шанси та знаходити той, який виділяється, настійно рекомендується навіть більше, ніж для інших видів спорту.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на бейсбол
Найкращі сайти ставок онлайн для бейсбольних коефіцієнтів

Найкращі сайти ставок онлайн для бейсбольних коефіцієнтів

Вибрати найкращу онлайн-букмекерську контору для ставок на бейсбол — це набагато більше, ніж просто вибрати ту, яка пропонує найбільшу кількість ліній ставок. Бейсбол — це вид спорту, який має напружений графік, ігри проводяться щодня, і дуже часто одні і ті ж суперники зустрічаються один з одним кілька днів поспіль.

Мати всю інформацію щодо майбутньої гри, як-от стартові пітчери та склад гравців, що відбиває, є важливим для створення бейсбольних коефіцієнтів.

Розклад сильно впливає на коефіцієнти, оскільки вони публікуються не за дні до, а після закінчення попередньої гри. Мати шанси на наступні ігри досить рано після завершення попередніх – це те, що пропонують лише найкращі в галузі.

Це не є незвичайним, коли сьогодні коефіцієнти сильно відрізняються, навіть якщо вчора грали ті самі команди, а перед цією грою коефіцієнти були зовсім не схожими на ці.

Знаючи вищесказане, ви обов’язково повинні перевірити коефіцієнти ставок на бейсбол, які пропонує 1xBet, Betwinner, 22bet, Megapari, Melbet, Gunsbet, Casumo, Betvictor і 10 bet.

Найкращі сайти ставок онлайн для бейсбольних коефіцієнтів
Поради та підказки щодо ставок на бейсбол

Поради та підказки щодо ставок на бейсбол

Якщо вам цікаво, як робити ставки на бейсбол, ми надамо кілька порад і підказок. Найважливіше, коли справа доходить до прогнозування переможця, це порівняти стартових пітчерів обох команд. Пітчери мають найбільший вплив на гру, а їхній рекорд перемог і поразок і ERA (зароблене середнє значення) — це те, що ви обов’язково повинні перевірити перед тим, як робити ставку.

У кожній команді є кілька активних пітчерів, і подачки, які вони надають, часом можуть сильно відрізнятися. Незважаючи на те, що в кінці дня це лише один гравець, результат гри багато в чому залежить від цього гравця.

Отже, у більшості команд є гравці, які мають рекорди перемог, і команда добре грає з ними на монтуванні, а також є гравці, які мають негативний результат, і команда ледве перемагає з ними в складі.

Ще один фактор – подорожі. Команди зазвичай подорожують двічі на тиждень, але часто вони грають по дві гри з довгим перельотом між ними і все це не більше ніж за 30 годин. Це ще одна ситуація, коли розклад може сильно вплинути на команду, яка їде на наступну серію.

Ще один трюк, який повинен взяти до уваги кожен серйозний гравець, це рахунок серії. Щонайменше у двох третинах серії обидві команди виграють принаймні одну гру, що може бути хорошою перевагою, якщо закриття серії є грою, на яку ви хочете зробити ставку, і одна команда виграла всі ігри серії до цього моменту.

Поради та підказки щодо ставок на бейсбол