Horse Racing Odds

Знадобилося багато років, щоб скачки знайшли свій шлях до публіки. Сьогодні це вид спорту з великою кількістю глядачів і особливо відомий серед букмекерських контор.

Про що цікаво ставки на скачки полягає в тому, що правила та типи ставок відрізняються від країни до країни. Наприклад, у Північній Америці можна робити ставки на переможця перегонів, але не на позиції, а в Європі та Азії можна робити ставки на групове розташування залежно від кількості коней, які беруть участь у перегонах.

Все про шанси на скачки, лінії ставок і спреди

Все про шанси на скачки, лінії ставок і спреди

Однією з причин, чому онлайн-ставки на скачки такі популярні, є простота ставок. Крім того, гонки завжди швидкі та динамічні, тому вам ніколи не буде нудно.

The Preakness Stakes, Grand National, Кентуккі Дербі, Prix de l'Arc de Triomphe, Melbourne Cup і Nakayama Grand Jump — усе це приклади кінних перегонів, які проводяться по всьому світу і привертають величезний трафік ставок.

Більшість онлайн-букмекерських контор на скачки пропонують багато варіантів ставок, які дуже цікаві.

Ставки на скачки

Коли ви вибираєте цей метод, вам насправді потрібно вибрати коня, на якого ви робите ставку, щоб виграти, і єдиний спосіб, у який ваша ставка буде виграшною, це те, що ваш кінь займе перше місце. Перегони мають справді широкий діапазон коефіцієнтів грошової лінії, починаючи від дуже низьких коефіцієнтів, наприклад 1,20, до дуже високих коефіцієнтів, іноді навіть понад 300.

Дуже важливо не боятися робити ставки на коней з великими коефіцієнтами. Звичайно, це має бути підкріплено серйозним аналізом і знаннями. Є багато гравців, які бояться робити ставки на високі шанси на скачки.

Вони сказали б, що шанси на перемогу занадто малі, і постійно потрапляли в пастку, роблячи ставки на скачки з коефіцієнтом нижче 2,50, що не рекомендується для ставок на скачки. Через деякий час ви всі дізнаєтесь, коли ризик окупається, і як виявляти цінні можливості.

Все про шанси на скачки, лінії ставок і спреди
Формування скачок і як робити ставки на скачки

Формування скачок і як робити ставки на скачки

Цим фактором нехтують найбільше, але багато хто стверджує, що це найважливіший фактор для аналізу гонка, на яку ви хочете зробити ставку. Спробуйте зрозуміти стиль бігу головних героїв і те, що їм найбільше підходить. Наприклад, якщо попереду у нас два серйозних агресивних фаворита, обидва схильні знищувати один одного попереду та звільняти шлях для коня, який йшов позаду.

Подібним чином, якщо коню, що йде попереду, дати м’який старт, щоб він лідирував без тиску, він, швидше за все, буде бігти якнайкраще. Багато в чому це справа інтуїції, яка випливає з досвіду перегляду тисяч перегонів і ведення точних нотаток.

Коней з більших, відоміших конезаводів зазвичай переоцінюють відносно їх фактичної форми. Постарайтеся не піддаватися чуткам і репутації і зосередьтеся на тому, що ви бачили на власні очі.

Молодші учасники, які тільки починають, часто мають більше ентузіазму, ніж ті, хто вже досяг успіху в минулому. У «нових» тренерів відмінні старти над стрибками, які букмекери ще не внесли до своїх списків.

Формування скачок і як робити ставки на скачки
Пояснення щодо ліній ставок на кінні перегони

Пояснення щодо ліній ставок на кінні перегони

Розмістіть і покажіть

Ставка на скачки означає, що ви виграєте, якщо кінь, на якого ви зробили ставку, посідає перше або друге місце. Коефіцієнти ставок тут зазвичай нижчі, ніж ставки на виграш, але ви отримуєте резервну копію, якщо ваш кінь посідає друге місце в фінішній боротьбі.

Коли справа доходить до шоу, це дає вам ще більше шансів зробити помилку, оскільки обраний кінь може бути одним із перших трьох місць, і ви виграєте ставку. Коефіцієнти набагато нижчі, ніж коли ви граєте на перемогу та місце.

Через дошку

Таким чином ви можете включити всі три попередні ставки одночасно. Отже, ви ставите, що ваш кінь буде першим, один із двох і один із трьох. Коефіцієнти хороші, не великі, тому що ймовірність вгадати вище. Цей спосіб досить популярний, тому що він цікавий і містить більше можливостей.

Exacta

Такі ставки є трохи ризикованішими, тому рекомендуємо спочатку спробувати деякі з простіших, перелічених вище. Ця ставка означає, що ви повинні вгадати, який кінь буде першим, а який другим, і тільки якщо з’явиться саме такий порядок і ви станете переможцем.

Пояснення щодо ліній ставок на кінні перегони
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на скачки

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на скачки

Найбільшу увагу при виборі букмекерської контори на скачки завжди слід приділяти якості коефіцієнтів. Якщо ви плануєте регулярно робити ставки на скачки, пріоритетом має бути ставка з найкращими коефіцієнтами. Різні букмекерські контори матимуть різні коефіцієнти для коней у тих самих перегонах, і ви хочете зробити ставку з найвищими можливими коефіцієнтами, щоб забезпечити максимальну суму виграшу в разі виграшу.

Крім того, вибираючи букмекера на скачки, ви хочете переконатися, що букмекерська контора, якою ви користуєтеся, виплачує максимальну кількість місць. Ви будете дуже розчаровані, побачивши, що ваш кінь фінішує четвертим і матимете програшну ставку, лише усвідомлюючи, що якби ви зробили таку саму ставку в іншій букмекерській конторі, вони також виплатили б гравцю, який фінішував четвертим.

Нарешті, вибираючи букмекерську контору на скачки, завжди звертайте увагу на найкращі бонуси. Є багато онлайн-букмекерів, які пропонують фантастичні вітальні бонуси, тоді як для інших діятимуть спеціальні акції на скачки.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на скачки
Найкращі онлайн-сайти для ставок на скачки

Найкращі онлайн-сайти для ставок на скачки

Скачки завжди популярні, тому отримати достовірну інформацію досить просто. Найпростіший спосіб зібрати дані — стежити за профілями конюшень, жокеїв і дресирувальників у соціальних мережах. Ви також повинні регулярно відвідувати сайти скачок, такі як SkiRacing, The Guardian і At Races. Цей сайт публікує дуже корисну інформацію про тренування, перегони та коней.

Порівняно з іншими видами спорту знайти найкращу букмекерську контору, яка пропонує хороші шанси на скачки, досить складно, оскільки не всі з них вважають це прибутковим.

У всякому разі, найбільші спортивні онлайн-букмекери є хороші пропозиції скачок. Одним із них, безумовно, є William Hill. Там можна знайти всі варіанти ставок на скачки, які ви можете придумати, і часто проводяться акції, які роблять ставки на скачки ще більш захоплюючими.

1xBet – це ще одне місце, де ви можете знайти все, що забажаєте, коли мова заходить про скачки. Хороші коефіцієнти, різноманітність варіантів і ставки live – це все, що вам потрібно, щоб насолоджуватися ставками на кінні перегони.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на скачки
Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на скачки

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на скачки

Підготовлена стратегія має велике значення в ставках на скачки. Приємно мати план, якого слід дотримуватися, щоб уникнути потенційних втрат.

Коли мова йде про скачки, аналіз перед перегонами є, мабуть, найважливішою частиною ставок. Ви завжди повинні звертати увагу на форму самого коня, а також на умови доріжки та інші фактори, які можуть вплинути на перегони. Витрачений час на невелике дослідження зазвичай окупається.

В Інтернеті ви можете знайти різноманітні програми, які надають всю корисну статистичну інформацію про коней, їхніх тренерів і навіть власників. Зазвичай ці програми є платними. Однак ціна невисока, тому варто інвестувати в один із них.

Крім того, слідкуйте за меншими заводчиками та їхніми досягненнями, а не лише за сильнішими племінними тваринами. Багато гравців вважають, що граючи з найбільшими фаворитами, вони завжди отримають прибуток, але це може бути неправдою. Шукайте також висхідних зірок, особливо якщо ви хочете зіграти кілька позиційних ставок.

Непогано, що, незважаючи на всі доступні огляди та статистичні дані, ви також ведете власні записи про коней, оскільки думаєте не так, як люди, які відповідають за обробку даних.

Поради та підказки щодо коефіцієнтів ставок на скачки