Rugby Odds

Безсумнівно, кожна онлайн-букмекерська контора, яка сьогодні не відстає, пропонує розкішну пропозицію матчів з регбі та стежить за всіма варіантами цього виду спорту, найпопулярнішим з яких є той, що називається регбі.

У будь-якому випадку, ставки на регбі це те, що цікавить все більше і більше гравців, тому ми пропонуємо вам детальний посібник про те, як передбачити результат цього захоплюючого виду спорту, з оглядом найкращих доступних стратегій і коефіцієнтів.

Все про коефіцієнти регбі, лінії ставок і спреди

Все про коефіцієнти регбі, лінії ставок і спреди

Регбі - це вид спорту, який з'явився в 19 столітті, але багато хто не знає, що між парасольковими організаціями цієї гри насправді відбувся розкол, тому протягом тривалого часу існували дві різні версії, які починалися з однакових правил, лише щоб з роками відійти від одного з них.

Регбі

Отже, ми маємо версію регбі, в яку грають 15 гравців на полі, з яких крайні нападники мають найбільші шанси забити. Матч триває 80 хвилин, і команда може отримати найбільшу кількість очок, якщо заб'є «спробу», тобто перетне лицьову лінію половини захисту суперника та віддасть м'яч.

Він може отримати 5 очок за цей хід і 2 додаткові бали, якщо вдарить зі штрафного та пошле м’яч між вилками воріт суперника. Ще 3 очки команда може взяти за допомогою «дроп-голу», тобто удару з гри, а також зі штрафного, який призначається за серйозні порушення правил гри.

Регбі Ліга

Ще одна версія — регбі-ліга, в якій кількість гравців на полі зменшено до 13, а також інший підрахунок очок. За спробу команда отримує 4 очки з 2 додатковими очками, якщо виконує штрафний удар. «Дроп гол» приносить тут лише одне очко, а пенальті – 2 очки.

Є ще одна відома версія, яку грають в олімпіада, і це регбі-7. Правила подібні до версії регбі, але грають на меншому полі, лише 10 хвилин на тайм, з семи гравцями на полі.

Все про коефіцієнти регбі, лінії ставок і спреди
Як робити ставки на регбі?

Як робити ставки на регбі?

Якщо ви маєте намір робити ставки на регбі, ви повинні перш за все ознайомитися з різними правилами кожної версії цієї гри, а також силою команд, тому що клуби з тих самих міст не однаково хороші в Союзі та Лізі версії, тоді як те ж саме стосується національних збірних.

Це, безперечно, допомагає переглядати якомога більше відеотрансляцій матчів за допомогою прямої трансляції, доступної безкоштовно на провідному онлайн-букмекерському сайті з регбі в Європі.

Там ви ознайомитеся з правилами, які діють під час матчів, після чого робити ставки на конкретні ставки, пов'язані з результатами гравців, результативністю кожного тайму, а також гандикапом і загальною кількістю балів.

Як робити ставки на регбі?
Пояснення ліній ставок на регбі

Пояснення ліній ставок на регбі

Регбі грошова лінія

Як і в будь-якому іншому виді спорту з м'ячем, основна ставка полягає в тому, щоб вгадати, хто переможе на полі для регбі. Вибране може мати низький коефіцієнти ставок, який можна збільшити за допомогою конкретних ставок. Але іноді вони щедрі. Щоб уникнути небажаних сюрпризів, перш ніж оплачувати квиток, обов’язково перевіряйте склади команд напередодні гри, а також попередні матчі.

Переможці турнірів з регбі

Окрім самих матчів, ви завжди можете зробити ставку на загального переможця ліги, турніру чи кубка. Це ставка, яка, як правило, йде з високими коефіцієнтами навіть на фаворита, особливо якщо ви оплачуєте квиток на ранній стадії змагання.

Проте спочатку перевірте форму кожної команди через стартові ігри, перш ніж вирішувати прогнозувати чемпіона, тому що може статися так, що команда приїде на турнір і не покаже того, для чого має об’єктивні можливості.

Якщо ви робите ставку на аутсайдера, який має великі коефіцієнти на початку змагань, обов'язково використовуйте «кеш аут», щоб заробити гроші ще до фінального матчу.

Пояснення ліній ставок на регбі
Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на регбі

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на регбі

Щоразу, коли ви робите ставки на спорт, коефіцієнт завжди є важливим фактором. Тому, якщо ви хочете зробити ставку на регбі, обов’язково ознайомтеся з коефіцієнтами цього виду спорту.

Регбі — це вид спорту, у якому можна спробувати багато різних стратегій, але найважливіше — бути поінформованим про все, що стосується гра, на яку ви робите ставку. На щастя, є багато ЗМІ, які детально стежать за змаганнями з регбі, тому не проблема дізнатися, хто травмований і з яким настроєм команди чекають матчу.

Усе це впливає на самі коефіцієнти та лінії даного матчу. Значні зміни в складі або травми ключових гравців безумовно вплинуть на коефіцієнти, навіть якщо ви намагаєтеся зробити ставку на переможця турніру.

Більшість найкращих онлайн-букмекерів пропонують шанси на регбі тому порівняння цих показників і відстеження напряму зміни коефіцієнтів, безперечно, можуть бути дуже корисними, коли ви вирішуєте зробити ставку на певну лінію ставок на регбі.

Як знайти найкращі коефіцієнти ставок на регбі
Найкращі онлайн-сайти для ставок на регбі

Найкращі онлайн-сайти для ставок на регбі

Ставки на регбі в Інтернеті стають все більш популярними в усьому світі, оскільки щодня відкривається багато нових сайтів ставок онлайн. З такою кількістю варіантів може бути досить важко визначити, який букмекер пропонує найкращі коефіцієнти та лінії для певного виду спорту.

У будь-якому випадку, онлайн-букмекерські букмекерські букмекерські букмекерські мережі, як-от 10Bet, BetVictor, 22bet, Betwinner, пропонують різноманітні ліги, у яких грають навколо ліги, з усіма лініями, необхідними для чудових ставок на регбі.

Більшість букмекерів пропонують live ставки на регбі, що ідеально підходить для цього виду спорту.

Коли ми дивимося трансляцію матчу, ми маємо можливість скоригувати свій вибір і зробити більш прийнятну ставку. Крім того, якщо ставка, яку ми зробили перед матчем, не пройшла, то ми маємо можливість зробити іншу під час бою і принаймні повернути раніше зроблені фінанси.

У таких видах спорту, як регбі-15 і регбі-7, кожен тайм триває 40 хвилин, і команди мають багато можливостей відігратися. Якщо на початку явний фаворит в дефіциті, і ми віримо, що він переможе, в цьому випадку ви також можете зробити ставку на фаворита. На цьому етапі він матиме підвищені шанси, і ви не можете знизити його.

Найкращі онлайн-сайти для ставок на регбі
Поради та підказки щодо ставок на регбі

Поради та підказки щодо ставок на регбі

У регбі ви можете зробити ставку на менші коефіцієнти і виграти, але рано чи пізно станеться розлад, який ускладнить ваш довгостроковий план заробітку, тому краще зосередитися на коефіцієнті 1,70 або більше, щоб у вас був шанс отримання прибутку.

Ось чому ви повинні використовувати спред, коли ви впевнені в домінуванні команди, а також контрспред, якщо вірите, що аутсайдер не буде перебитий.

Слідкуйте за загальними очками, як однією з дуже корисних ставок, особливо коли ви не впевнені, хто виграє, і не уникайте ставок на результативність гравців, якщо ви знайомі зі здібностями головних зірок. кожної команди.

Без сумніву, регбі - це вид спорту, який пропонує вам достатньо матчів протягом року, щоб ви могли тільки будуйте свою стратегію зі ставками на регбі. Незалежно від того, чи робите ви ставки в прямому ефірі чи перед початком матчів, переконайтеся, що ви бездоганно підготувалися до матчу, на який збираєтеся розмістити гроші, і завжди намагайтеся зіграти найімовірнішу ставку в букмекерській конторі, яка дає вам найбільше за ваші гроші.

Поради та підказки щодо ставок на регбі